Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Nikiti, Grecja

Nikiti, Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$189,768
$3,795/m²
;
In CRM: 31018
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.11.2025

Cena za m²
    $3,795/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż: apartament na parterze o powierzchni 50 m².
Układ obejmuje jedną sypialnię, salon połączony z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem.
W cenie zawarte są klimatyzacja oraz panele słoneczne do podgrzewania wody.