Dom wolnostojący 150 m² Tesalia-Grecja Środkowa, Grecja

Grecja
$436,862
$2,912/m²
;
In CRM: 63773
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 000 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom 150 m kw. Na wyspie Euboea. Wspaniały widok na morze, góry, las otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród. - Tak. Seaside Country House 150 m kw. w Politika, Evia - Komfort i Natural Beauty Zaledwie 1,5 godziny od Aten Położony zaledwie 1,5 godziny od Aten, w bujnej północnej części Evia i w pobliżu pięknych plaż Politika i Dafni, ten uroczy 150 m kw. dom wiejski siedzi na 2000 sq.m. działki i jest idealny zarówno jako rodzinna rezydencja lub dom wakacyjny z wielkim potencjałem. Główne cechy: Powierzchnia całkowita: 150 m2 4 sypialnie (3 z podwójnymi łóżkami, 1 z łóżkiem pojedynczym) 2 w pełni wyposażone łazienki Magazynowanie wewnętrzne i 2 magazyny zewnętrzne Rok budowy: 2003 Parter i pierwsze piętro Klasa energetyczna: Zwolnienie Komfort i udogodnienia: W pełni umeblowane (zestaw jadalny, sofa, 3 telewizory, kuchenka, 2 lodówki, pralki i zmywarki) 5 klimatyzatorów Kominek Autonomiczny system ogrzewania oleju z kotłem Słoneczny podgrzewacz wody System alarmowy Aluminiowe ramy z ekranami Drzwi bezpieczeństwa Zbiornik wodny z pompą Przestrzenie zewnętrzne: Piękny ogród z pergolą 20 drzew oliwnych, cytrynowych, pomarańczowych i winnicy Miejsce parkingowe dla 4 samochodów Otwarte widoki na morze i góry Lokalizacja - Zalety: Tylko 10 'od plaży Politika 15 'od oszałamiającej plaży Dafni Spokojne otoczenie naturalne z bezpośrednim dostępem do lokalnych udogodnień Politika jest znana ze swoich czystych plaż, lasów sosnowych, które dotykają morza, i jego spokojnej atmosfery - co czyni ją jednym z najbardziej lubianych miejsc letnich w północnej Ewii. Idealny wybór dla osób poszukujących komfortowego domu wakacyjnego w zielonym raju, z bezpośrednim dostępem do wybrzeża i zaledwie 1,5 godziny od Aten. Wyjątkowa okazja do posiadania pełnego zamieszkania w przyrodzie, w pobliżu wspaniałych plaż i łatwo dostępne ze stolicy.