Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Municipality of Chersonissos, Grecja

Grecja, Municipality of Chersonissos, Gouves Municipal Unit
$281,388
$3,608/m²
;
In CRM: 206022
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Cena za m²
    $3,608/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzedaż: Apartament nad morzem z widokiem panoramicznym - Gurnes, Heraklion, Kreta
Zaledwie 35 metrów od piaszczystej plaży jest to dobrze utrzymane mieszkanie 77 m kw., znajduje się na 1 piętrze. Zawiera dwie sypialnie, przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienkę i duży balkon z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze.
Zbudowany w 1994 roku. Wyposażone:

Autonomiczne ogrzewanie oleju napędowego
Podwójne szkliwione ramy aluminiowe
kominek
Słoneczny podgrzewacz wody
Płyty ceramiczne
Indywidualny licznik energii elektrycznej
Prywatne miejsce parkingowe
Klasa energetyczna: E

Położony w cichej części wybrzeża Gournes, w odległości spaceru od kawiarni, sklepów i restauracji. Lotnisko Heraklion jest tylko 12 km. Doskonały zarówno dla stałego pobytu, jak i wynajmu.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Chersonissos, Gouves Municipal Unit