Mieszkanie 1 pokój 40 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$202,444
$5,061/m²
;
In CRM: 167742
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

• Metro
    Akropoli (~ 900 m)
  • Metro
    Evangelismos (~ 1000 m)
  • Metro
    Syntagma (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,061/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzedaż 40 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem.
Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, ogrzewania.

Apartament znajduje się w okolicy Pagrati.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?