Mieszkanie 2 pokoi 77 m² Municipality of Dafni Ymittos, Grecja

Grecja, Municipality of Dafni Ymittos, Municipal Unit of Dafni
$277,638
$3,606/m²
;
In CRM: 167392
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

• Metro
    Aghios Ioannis (~ 600 m)
  • Metro
    Dafni (~ 800 m)
  • Metro
    Neos Kosmos (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,606/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament na sprzedaż 77 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na piątym piętrze i składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.
Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, markizy, ogrzewania. W budynku jest winda. Nieruchomości obejmuje parking.

Apartament znajduje się w dzielnicy Neos Cosmos.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?