Willa 3 pokoi 136 m² Municipality of Ermionida, Grecja

Grecja, Municipality of Ermionida, Municipal Unit of Kranidi
$644,847
$4,742/m²
;
In CRM: 166414
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 136 metrów kwadratowych we wschodniej Peloponezie - Hermionida. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki.
Drugie piętro składa się z 2 salonów, jednej kuchni.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Istnieją trzy podobne domki dostępne. Koszt jednego domu wynosi 430.000 euro. Koszt dwóch domków znajduje się na pierwszej linii jest 470.000 euro każdy.
Domy znajdują się w okolicy Argolis (Peloponese).