Szeregowiec 2 pokoi 150 m² Municipality of Saronikos, Grecja

Grecja, Municipality of Saronikos, Kouvaras Municipal Unit
$351,735
$2,345/m²
;
In CRM: 166343
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż 150 m2 w Attica. Dom znajduje się na 2 poziomach. Drugie piętro składa się z
Trzecie piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej łazienki.

Okna wychodzą na góry. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, barbecue, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje garaż.

Pokoje posiadają szafki, a także jest okablowanie do podłączenia klimatyzatora i alarmów.
Townhouse znajduje się na przedmieściach Aten, w obszarze Keratea.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Saronikos, Kouvaras Municipal Unit