Willa 5 pokojów 360 m² Municipality of Marathonas, Grecja

Grecja, Municipality of Marathonas, Nea Makri Municipal Unit
$1,17M
$3,237/m²
;
In CRM: 165857
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    360 m²

Opis

Na sprzeda? 3- pi? trowy domek o powierzchni 360 m kw. w Attica. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem. Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, salonu, jednej łazienki, jednego pokoju prysznicowego. Okna oferują widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, barbecue, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomości obejmuje parking.