Willa 4 pokoi 275 m² Limenas Markopoulou, Grecja

Limenas Markopoulou, Grecja, Municipality of Markopoulo Mesogaias
$820,715
$2,984/m²
;
In CRM: 165727
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    275 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż domek trzypiętrowy o powierzchni 275 metrów kwadratowych w Attica. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego biura.
Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki.

Domek ma położenie kątowe. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto, las. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, garaż.

Odkryj absolutny spokój i luksus w tej znakomitej rezydencji w Porto Rafti, gdzie morze i góry spotykają się z harmonią architektoniczną.

Opis przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej: Ten dwór o powierzchni 275 m2 znajduje się na trzech piętrach i oferuje nowoczesną estetykę z czystymi liniami i materiałami naturalnymi. Wygląd charakteryzuje harmonia kolorów, z pomarańczą, podkreślając jego architekturę. Dobrze utrzymany ogród o powierzchni 500 m2 zapewnia prywatność i miejsce na relaks. Weranda z panoramicznym widokiem na morze i góry jest idealna do przyjemnych posiłków i opalania.