Willa 7 pokojów 460 m² Municipality of Tanagra, Grecja

Grecja, Municipality of Tanagra, Municipal Unit of Inofyta
$808,990
$1,759/m²
;
In CRM: 165277
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    460 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    750 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 460 m2 w Attica. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną kuchnią, jednym biurem.
Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki, jednej garderoby.
Czwarte piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki, jednej garderoby.

Willa ma położenie kątowe. Okna oferują widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, ogród. Na tym terytorium jest prywatny basen.

Wprowadzenie: Odkryj absolutny spokój i luksus w tej wyśmienitej willi 460 m2 w Dilesi, Boeotia, gdzie tradycyjne estetyki są połączone z nowoczesnym komfortem.

Opis przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej: Willa wybudowana w 2010 roku ma spokojną zewnętrzną powierzchnię z miękkimi kolorami odzwierciedlającymi spokój okolicy. Wnętrze jest gustowne, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę. Ogród manicure dodaje kolorów i życia, a prywatny basen oferuje relaks i chłodno w miesiącach letnich.