Szeregowiec 4 pokoi 430 m² Municipality of Kropia, Grecja

Grecja, Municipality of Kropia
$2,09M
$4,867/m²
;
In CRM: 164584
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    430 m²

Opis

Na sprzeda? dzia? ka o powierzchni 430 m2 w Atenach. Dom znajduje się na 4 poziomach. Pierwsze piętro składa się z jednej spiżarni.
Drugie piętro składa się z jednej sypialni, salonu, łazienki, spiżarni.
Trzecie piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Czwarte piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto, las. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, markizy, grill, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż.