Mieszkanie 3 pokoi 122 m² Region Wyspy Jońskie, Grecja

Grecja
$631,679
$5,178/m²
;
In CRM: 63200
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Wyspy Jońskie

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,178/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    122 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    122 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 122 m kw. na wyspie Korfu. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego WC. Mieszkanie ma wewnętrzny układ. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę: parking. Na sprzedaż, 122 m2 mieszkanie na 1 piętrze bloku mieszkania znajduje się w Mantouki obszarze, naprzeciwko portu Korfu! Przegląd: 3 sypialnie 2 łazienki 1 parking układ chłodzenia / ogrzewania Apartament składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, 3 sypialnie i 2 łazienki. Istnieją dwa balkony: niezależny balkon z dostępem do salonu, a drugi jest z dostępem ze wszystkich 3 sypialni. Na poziomie piwnicy budynku znajduje się 1 parking dla każdego mieszkania bloku i mała przechowalnia. Niemal wykończony obiekt jest na sprzedaż w następującym stanie: wykończone wnętrze (płytki, farby, podłogi), wyroby sanitarne, meble kuchenne. Istnieje centralny system chłodzenia / ogrzewania każdego mieszkania.