Szeregowiec 62 m² Amphipolis Municipality, Grecja

Grecja, Amphipolis Municipality
$164,040
$2,646/m²
;
In CRM: 63198
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Powierzchnia całkowita
    62 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    62 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    526 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy maizonette 62 m kw. na przedmieściach Kavala. Maisonette ma jeden poziom. Są: klimatyzacja. Dodatki wliczone w cenę: parking. Nowy Dwupoziomowy Apartament o powierzchni 62 m2, zaledwie 280 m od morza Ten nowo wybudowany dwupoziomowy apartament położony jest w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym na powierzchni 526 m ² i oferuje powierzchnię 62 m ² i znajduje się zaledwie 280 metrów od morza. Apartament składa się z trzech sypialni, salonu, kuchni, dwóch łazienek i dwóch WC, co czyni go idealnym wyborem dla stałego zamieszkania lub domu wakacyjnego, z naciskiem na funkcjonalność i estetykę. Wyposażona w w pełni wyposażoną kuchnię (z wyłączeniem urządzeń elektrycznych) oraz wyposażenie łazienkowe. Specyfikacje techniczne * Klasa energetyczna A * Drzwi wejściowe bezpieczeństwa * Instalacja wstępna systemu klimatyzacji * Podwójnie oszklone okna z ekranami owadów * Syntetyczne ramy okienne * Podłogi w kafelkach * Wewnętrzne schody * Poddasze z dachem z kafelkami * Prywatne miejsce parkingowe Data dostawy: 30 / 06 / 2026 Dostępne również w kompleksie: Trzy dodatkowe apartamenty na poddaszu od 59.39 m kw. do 61.83 m kw. Dostępny elastyczny plan płatności.