Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$377,827
$3,977/m²
;
In CRM: 63153
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Metro
    Aghios Eleftherios (~ 700 m)
  • Metro
    Kato Patissia (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,977/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    95 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 95 m kw w Atenach. Apartament ma 2 poziomy. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jeden prysznic WC. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jeden prysznic WC. Mieszkanie ma przedni układ. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Proszę. Elegant Odnowiony Parter Apartment z prywatnym dziedzińcem w Lofos Skouze - Idealny do zamieszkania lub Airbnb Investment Nestled w spokojnej i mieszkalnej dzielnicy Lofos Skouze w środkowej Atenach, to stylowo odnowiony (Sierpień 2022) parter apartament oferuje 95 m2 powierzchni wnętrza i 18 m2 prywatnego dziedzińca wewnętrznego, spokojnej outdoor rekolekcje z pełną prywatnością. Obiekt składa się z dwóch w pełni niezależnych, w pełni umeblowanych apartamentów, co czyni go idealnym dla krótkoterminowych czynszów (Airbnb) lub użytku osobistego z elastycznością do wynajęcia jednej jednostki. Alternatywnie, może być łatwo przekształcone w jedną przestronną rezydencję. Główne cechy: Wysokie sufity z dużym naturalnym światłem Aluminiowe ramy okienne z ekranami insektów Drzwi bezpieczeństwa w obu apartamentach Trzy nowoczesne jednostki A / C 18 m2 prywatny dziedziniec - idealny do relaksu na świeżym powietrzu Małe pomieszczenie na świeżym powietrzu i piwnica do dodatkowego przechowywania W pełni umeblowane i wyposażone - move- in gotowy Pierwsza lokalizacja i oddalenia: 600 m od stacji metra Sepolia (linia 2 - czerwona linia) Stacja metra Attiki w odległości 750 m 3,5 km od Monastiraki i 4 km od Placu Syntagma Cichy obszar mieszkalny z lokalnych udogodnień i doskonały dostęp do centralnej Ateny Znakomita okazja inwestycyjna lub uroczy dom w jednej z najbliższych dzielnic Aten.