Dom wolnostojący 2 pokoi 110 m² Thermaikos Municipality, Grecja

Grecja, Thermaikos Municipality, Peraia
$129,878
$1,181/m²
;
In CRM: 62842
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    110 m²

Opis

Na sprzeda? stare budownictwo 1- pi? trowy dom 110 m kw. na przedmieściach Saloniki. Dom składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, 2 salonów, jednej łazienki, 2 WC, jednego magazynu. Są: klimatyzacja, ogrzewanie. Dodatki wliczone w cenę: ogród.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte