Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Kavala Municipality, Grecja

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
$126,184
$1,262/m²
;
Data aktualizacji: 26.02.2025

• Adres
    Gallikes Demokratias, 20

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,262/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1977

Opis

Kavala, Centrum: Neoclassic Apartment 100sqm jest na sprzedaż na 4. piętrze z autonomicznym ogrzewaniem olejem. Składa się z 2 sypialni, 1 kuchnia, 2 salony, sala, łazienka i przestronne weranda z widokiem na miasto. Posiada drzwi bezpieczeństwa, podłogi dachowe, namiot, ekrany, indywidualny kocioł olejowy i kominek olejowy. Zwierzęta mile widziane. Cena 120.000 €Kod własności: # PM059

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kavala Municipality, Kawala
Edukacja
Opieka zdrowotna

Wideo recenzja 2 pokoi Mieszkanie w Kavala Municipality, Grecja

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?