Willa 5 pokojów 530 m² Municipality of Troizinia Methana, Grecja

Grecja, Municipality of Troizinia Methana, Municipal Unit of Troizinia
$1,71M
$3,230/m²
;
In CRM: 60523
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    530 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    530 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 000 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 530 metrów kwadratowych w Attica. Parter składa się z salonu, kuchni, jadalni, WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki. Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki. Wspaniały widok na morze, góra otwiera się od okien. Istnieją: kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród, garaż. {C: $aaccff} Tłumaczenie: W cichej i uprzywilejowanej lokalizacji w Kalyvia Thorikou - Lagonisi (Plaża), imponujący 530 m kw. Domek jest dostępny na sprzedaż, ustawiony na przestronnym 3 750 m kw., oferując prywatność, komfort i piękne widoki na morze i góry. Rezydencja jest rozwijana na trzech poziomach (parter, 1 piętro i 2 piętro) i wyróżnia się jej dwuaspektowy układ i elewacja, co pozwala obfite naturalne światło i nieprzerwany widok na otaczający krajobraz. Zbudowany w 1995 roku obiekt posiada ocenę klasy energetycznej B. Podłoga naziemna Na parterze znajdują się główne obszary mieszkalne. Przestronny salon z kominkiem tworzy ciepłą i zachęcającą atmosferę, podczas gdy jadalnia i kuchnia doskonale nadają się do życia rodzinnego i rozrywkowego. Duże otwory prowadzą bezpośrednio do bujnego ogrodu, tworząc bezszwowe doświadczenie życia na świeżym powietrzu. Pierwsze piętro Na pierwszym piętrze znajdują się wygodne pokoje z przyjemnym widokiem na morze i naturalne otoczenie. Przestrzenie są jasne i funkcjonalne, zapewniając prywatność i komfort dla członków rodziny. Drugie piętro Drugie piętro może funkcjonować jako bardziej prywatny poziom mieszkalny lub obszar gościnny, z dodatkowych pokoi lub przestrzeni relaksacyjnych korzystających panoramiczny widok na szerszy obszar. Ogólnie rzecz biorąc, obiekt posiada 5 sypialni, 3 łazienki i 1 WC, a wnętrze łączy parkiet i wyściełana podłoga, oferując zarówno elegancję i praktyczność. Dodatkowe miejsca i udogodnienia W obiekcie znajduje się także niezależne studio o powierzchni 40 m2, z kuchnią, salonem, łazienką i łóżkiem podwójnym, z widokiem na ogród - idealne dla gości gościnnych lub personelu. Dodatkowe funkcje obejmują: Autonomiczne ogrzewanie z centralną instalacją olejową Klimatyzacja Opłata za energię elektryczną w nocy Playroom Zamknięte miejsce parkingowe Magazyn Duży ogród prywatny Zwierzęta domowe są dozwolone, a wiejski układ i naturalne otoczenie nieruchomości tworzą idealne warunki dla wysokiej jakości życia w pobliżu morza. Obiekt będzie dostępny od 7 stycznia 2026 roku, co czyni go doskonałym wyborem dla stałego pobytu lub wysokiej jakości domu wakacyjnego na Riwierze Ateńskiej.