Mieszkanie 4 pokoi 212 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit, Saloniki
$767,461
$3,620/m²
;
In CRM: 58924
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Adres
    Mitropolitou Chrysanthou, 1 nrg Kalamaria Town Hall Parking

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,620/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    212 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    212 m²

Opis

Na sprzedaż w ramach budowy dwupoziomowy 212 metrów kwadratowych w Salonikach. Duplex znajduje się na 5 piętrze i 6 piętrze. Piętro piąte składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC. 6 piętro składa się z 3 sypialni, jeden prysznic WC, jeden magazyn. Są: ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę: parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?