Willa 5 pokojów 605 m² Isthmia, Grecja

Isthmia, Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Municipal Unit of Loutraki Perachora
$2,95M
$4,879/m²
;
In CRM: 57640
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality
  • Wioska
    Isthmia

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    605 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    605 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 100 m²

Opis

Do sprzedania 3-pi? trowa willa 605 m2 w Peloponezu. Parter składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC, jeden WC. 1 piętro składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, 2 prysznic WC. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, jednego prysznica WC, jednego magazynu, jednej garderoby. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są: klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Willa znajduje się w okolicy Kechries Corinth Kocioł i magazyn 175 m2 Podłogi, balkony i dach z granatu. Izolacja, niemieckie ramy i okna Schüco. Drzwi wewnętrzne w drewnie oliwnym. Ogrzewanie (podłoga 420 m ²) i gorąca woda: geotermalna. Kuchnie w pełni wyposażone w urządzenia Gaggenau & Siemens, szafki szklane i blaty robocze. Wyspa Quartz (3.20 X 1.40 m). Ogród z drzewami oliwnymi 100- 600 lat, automatyczne nawadnianie z otworu.