Szeregowiec 5 pokojów 188 m² Litochoro, Grecja

Litochoro, Grecja, Dion Olympos Municipality
$198,359
$1,055/m²
;
In CRM: 57489
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    188 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    157 m²

Opis

Na sprzedaż na Wybrzeżu Olimpijskim. Maisonette ma 2 poziomy. Parter składa się z 2 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni. Z okien otwiera się widok na miasto. Są: kominek, ogrzewanie. Dodatki wliczone w obiekcie: parking, garaż. Drugie piętro jest niedokończone.

Lokalizacja na mapie

Litochoro, Grecja, Dion Olympos Municipality