Mieszkanie 2 pokoi 84 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$283,370
$3,373/m²
;
In CRM: 51563
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

• Metro
    Aghios Eleftherios (~ 700 m)
  • Metro
    Kato Patissia (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,373/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    84 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    84 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 84 m kw w Atenach. Apartament znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Mieszkanie ma przedni układ. Z okien otwiera się widok na miasto. Są: klimatyzacja, markizy, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek bez windy. Dodatki wliczone w cenę: parking. Apartament znajduje się w Petralona.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?