Działki 1 400 m² Municipality of Xylokastro and Evrostina, Grecja

Grecja, Municipality of Xylokastro and Evrostina
$2,24M
$1,602/m²
;
In CRM: 5322
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Municipality of Xylokastro and Evrostina

Opis

Na sprzedaż gruntów o powierzchni 1400 metrów kwadratowych we wschodniej Peloponezji. Terytorium posiada: dostawy wody, dostawy energii elektrycznej. Zezwolenie na budowę na 1680 m2.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Xylokastro and Evrostina
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty