Działki 3 942 m² Kreta, Grecja

Grecja
$1,51M
$383/m²
;
In CRM: 40583
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Kreta

Opis

Na sprzedaż ogrodzony teren o powierzchni 2425 metrów kwadratowych na Krecie. Terytorium ma zaopatrzenie w wodę, energię elektryczną. Ziemia ma wspaniały widok na miasto. Świetna działka biznesowa dla inwestycji komercyjnych przed główną ulicą obok bardzo dużych sklepów. Procent budynku 0,7 dla działki 50% zaakceptowane do pokrycia

Lokalizacja na mapie

Grecja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty