Dom 4 pokoi 89 m² Treksila, Finlandia

Treksila, Finlandia, Porvoo sub region, Porvoo
$333,251
$3,744/m²
;
In CRM: 672688
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

• Adres
    Pavalsbackankatu, 7

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    876 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Treksila, Finlandia, Porvoo sub region, Porvoo