Dom 3 pokoi 81 m² Helsinki sub region, Finlandia

Finlandia, Helsinki sub region, Espoo
$380,784
$4,701/m²
;
In CRM: 673030
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Kyparakuja, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 403 m²

Opis

Skontaktuj się z przedstawicielem Habita, aby uzyskać więcej informacji na temat tego obiektu.