Mieszkanie 1 pokój 19 m² Helsinki sub region, Finlandia

Finlandia, Helsinki sub region, Helsinki
$121,527
$6,396/m²
;
In CRM: 672971
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

• Adres
    Sturenkatu, 13
  • Metro
    Hakaniemi (~ 1000 m)
  • Metro
    Sörnäinen (~ 800 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,396/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    19 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Alppiharju obok Kulttuurtalo i Linnanmäki, w pobliżu Brahenbane, w pobliżu dobrych restauracji żywności. Ten kompaktowy apartament na piątym piętrze został właśnie ukończony, choć nadal jest w firmie. Otwarta kuchnia ma wszystko, czego potrzebujesz i w prawdziwym pokoju znajduje się również rozkładana sofa, w razie potrzeby, biurko dla studenta lub osoby pracującej zdalnie, w firmie DNA talonetti 10 M. Jeśli chcesz dostać się do centrum miasta, znajduje się przystanek tramwajowy około 60m i przystanek autobusowy obok domu. Wygodność sklep około 300 m, wszystko w zasięgu ręki, ale od 5 piętrze, więc swój własny spokój, jeśli to konieczne. Het bedrijf is een hybride geotermalny projekt, en solar- energyprogette en een geotermalne chłodzenie-systeem, dat het bedrijf został od tego czasu zmodernizowany do współczesnych czasów. Mieszkanie wynajęte, ale zakończone, chodź i sprawdź to!