Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Valkeakoski, Finlandia

Valkeakoski, Finlandia, Southern Pirkanmaa
$69,360
$1,239/m²
;
In CRM: 672232
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

• Adres
    Valtakatu, 27 29

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,239/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Zapraszamy do odwiedzenia tego przytulnego i jasnego mieszkania w centrum Valkeakoski! Ten 56 m2 dobrze utrzymany dom oferuje funkcjonalny układ z przestronnym salonem, ładną sypialnią, funkcjonalną kuchnią i schludną łazienką / WC. Balkon apartamentu dodaje dodatkową przestrzeń i zapewnia miejsce, aby cieszyć się poranną kawę lub zrelaksować się wieczorami. Kuchnia i powierzchnie zostały zaktualizowane w 2021 roku, więc mieszkanie jest gotowe do ruchu - w bez większych potrzeb renowacyjnych. Mieszkanie na drugim piętrze znajduje się w dobrze utrzymanej firmie mieszkaniowej, gdzie od lat prowadzone są prace konserwacyjne i remontowe. Centralna lokalizacja zapewnia, że wszystkie usługi, sklepy, szkoły i połączenia transportowe w centrum Valkeakoskiego znajdują się w odległości spaceru, a w pobliżu znajdują się również zajęcia na świeżym powietrzu i obiekty rekreacyjne. Mieszkanie jest idealne jako dom i inwestycja.

Lokalizacja na mapie

Valkeakoski, Finlandia, Southern Pirkanmaa