Dom 3 pokoi 83 m² Oulu sub region, Finlandia

Finlandia, Oulu sub region, Oulu
$299,810
$3,612/m²
;
In CRM: 672080
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.04.2026

• Adres
    Haravatie, 45

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    83 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    715 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.