Dom 4 pokoi 102 m² Vaajakoski, Finlandia

Vaajakoski, Finlandia, Jyvaskyla sub region, Jyvaskyla
$336,685
$3,301/m²
;
In CRM: 670930
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.12.2025

• Adres
    Hokkalankuja, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 640 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.

Lokalizacja na mapie

Vaajakoski, Finlandia, Jyvaskyla sub region, Jyvaskyla