Dom 6 pokojów 168 m² Kuopio sub region, Finlandia

Finlandia, Kuopio sub region, Kuopio
$285,919
$1,702/m²
;
In CRM: 667036
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.04.2026

• Adres
    Huuhankatu, 27

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    870 m²

Opis

Contact the representative of Habita to obtain more information about this facility.