Mieszkanie 3 pokoi 181 m² Grad Zadar, Chorwacja

Chorwacja, Grad Zadar, Zadar
$1,79M
$9,899/m²
;
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $9,899/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    181 m²

Opis

W dzielnicy Borik w Zadarze, najbardziej prestiżowej dzielnicy mieszkalnej miasta, znajduje się ekskluzywna miejska willa z 6 luksusowych apartamentów, znajdujących się w pierwszym rzędzie nad morzem. Projekt łączy design najwyższej klasy, niezakłócony panoramiczny widok na morze i wyspy oraz śródziemnomorski spokój. Każdy apartament oferuje unikalne doświadczenie życia nad morzem, czy jako stały dom, nieruchomości wakacyjnej lub bezpiecznej inwestycji długoterminowej.
Na parterze apartamenty zapewniają bezpośredni dostęp do plaży, z prywatnym ogrodem, basenem i tarasem idealnie usytuowanym na niezapomniane zachody słońca. Na pierwszym piętrze znajdują się nowoczesne, przestronne apartamenty z tarasami panoramicznymi oprawionymi eleganckimi, regulowanymi aluminiowymi okiennicami, natomiast apartamenty na drugim piętrze wyposażone są w zadaszone tarasy z widokiem na morze wraz z ekskluzywnymi tarasami dachowymi oferującymi fantastyczne widoki.
Każdy taras na dachu rozciąga się na 120 m2 i obejmuje jacuzzi, kuchnię letnią, łazienkę na świeżym powietrzu, a także salon i jadalnię pod bioklimatyczną pergolą, co czyni go idealnym miejscem na relaks i cieszyć.
Udogodnienia Premium
Apartamenty wyposażone są w prywatne windy, inteligentny system zarządzania, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, podziemny parking i magazyny, zapewniając najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.