Mieszkanie 3 pokoi 67 m² Grad Rijeka, Chorwacja

Chorwacja, Grad Rijeka
$229,839
$3,430/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

Cena za m²
    $3,430/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    67 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Apartament znajduje się na parterze budynku, przed którym znajduje się piękny ogrodzony ogród do użytku. W przyrodzie ma trzy sypialnie, salon, kuchnię, spiżarnię, łazienkę, werandę i szopę. Obiekt otwiera się na wyściełany taras z grillem, pokryty grubą wikliną oraz na część z ogrodem i sadem. Ogrzewanie jest elektryczne. Jest również kominek, a budynek ma również połączenie dla gazu miejskiego. Nieruchomość wymaga aktualizacji, ale jest schludna, umeblowana i gotowa do wprowadzenia. Apartament znajduje się w pobliżu centrum miasta, blisko wszystkich dodatkowych udogodnień, szkół i uniwersytetów. Kod identyfikacyjny: 2414