Mieszkanie 4 pokoi 106 m² Grad Rijeka, Chorwacja

Chorwacja, Grad Rijeka
$263,165
$2,483/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

• Adres
    Korzo, 16 Grad Rijeka

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,483/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    106 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Na sprzedaż jest przestronny i całkowicie odnowiony apartament położony w samym centrum Rijeki. Apartament znajduje się na trzecim piętrze schludnego budynku mieszkalnego o łącznej powierzchni czterech pięter i posiada powierzchnię mieszkalną netto 0,106 m ². Jest to jednopiętrowy apartament, który został całkowicie odnowiony w 2025 roku, ze szczególnym uwzględnieniem jakości materiałów, efektywności energetycznej i współczesnego projektowania. Apartament składa się z czterech przestronnych sypialni, dwóch nowoczesnych łazienek z toaletami i dużą otwartą przestrzeń, która łączy pokój dzienny, jadalnia i kuchnia. Przestrzeń jest niezwykle jasna, funkcjonalna i przyjemna do pobytu w, a układ pozwala na doskonałą równowagę między prywatnymi i wspólnymi częściami apartamentu. Dodatkową wartość zapewnia balkon, który przyczynia się do poczucia otwartości i komfortu w samym centrum miasta. Nieruchomość wyposażona jest w aż pięć klimatyzatorów i podłączenie gazu. Mieszkanie posiada wyjątkowo dobrą izolację termiczną i dźwiękową, wbudowaną w stolarkę PVC z siedmioma komorami i trójwarstwowym szkłem, drzwiami bezpieczeństwa i domofonem wideo, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i klasy energetycznej A. Wszystkie instalacje są nowe, a renowacja została przeprowadzona zgodnie z nowoczesnymi standardami, bez konieczności dodatkowych inwestycji. Lokalizacja tej nieruchomości jest jedną z jej największych zalet. Apartament znajduje się w pobliżu Korzo i około 600 metrów od kampusu uniwersyteckiego. W pobliżu znajdują się port, Delta, transport publiczny, sklepy, restauracje i wszystkie kluczowe udogodnienia miasta, co czyni tę nieruchomość idealnym zarówno dla przyjemnego życia miasta i inwestycji w długoterminowe lub wynajem turystyczny. Apartament posiada odpowiednią dokumentację i, ze względu na swój rozmiar, układ i doskonałą lokalizację, stanowi rzadką okazję na rynku - idealny dla większej rodziny, ale także niezwykle dochodową inwestycję w samym sercu Rijeki. Drodzy nabywcy, zgodnie z ustawą o pośrednictwie nieruchomości, oglądanie nieruchomości jest możliwe tylko z podpisem umowy brokerskiej. W przypadku zakupu nabywca jest zobowiązany do zapłaty prowizji agencyjnej. Kod identyfikacyjny: 2899