Dom 3 pokoi 400 m² Dubrovnik Neretva County, Chorwacja

Chorwacja
$2,22M
$5,560/m²
;
In CRM: 647987
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Opis

Lokalizacja: Korcula Zbudowany: 2025 Centrum miasta: 6 km Powierzchnia wewnętrzna: 400 m2 Powierzchnia działki: 2400 m2 Sypialnie: 3 Kąpiele: 6 Basen: 30 m2 Parking: 5 Klimatyzacja Ogród

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?