Mieszkanie 3 pokoi 85 m² Donja Stubica, Chorwacja

Donja Stubica, Chorwacja, Grad Donja Stubica
$178,805
$2,104/m²
;
Data aktualizacji: 30.08.2024

• Adres
    Trg Matije Gupca, 14 49240 Donja Stubica

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,104/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Taras

Lokalizacja

  • Blisko transportu publicznego

Opis

I26448 Toplička

Lokalizacja na mapie

Donja Stubica, Chorwacja, Grad Donja Stubica
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse

Wirtualna wycieczka 3D

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?