Mieszkanie 5 pokojów 138 m² Zagrzeb, Chorwacja

Chorwacja, Zagrzeb
$432,551
$3,125/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Chorwacja
  • Miasto
    Zagrzeb
  • Adres
    Sveti Duh, 171

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,125/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    138 m²

Opis

www.biliskov.com ID: 13311 Črnomerec, Trsje Pięciopokojowy dwupiętrowy apartament o powierzchni 138.42 m2 na 1 piętrze i na poddaszu bez windy, budynek zbudowany w 1999 roku. Apartament składa się z dwóch pięter. Na pierwszym piętrze znajduje się salon z dostępem do balkonu i zintegrowany z jadalnią i kuchnią, małe biuro lub pokój gościnny z dostępem do tarasu, łazienka i wejście. Wiążące schody prowadzą na drugie piętro apartamentu, gdzie znajdują się trzy przestronne sypialnie i łazienka. Apartament posiada garaż o powierzchni 21,49 m2 (od 15.04 m2). Obejmuje również magazyn w piwnicy budynku o powierzchni 1.85 m2 Istnieje możliwość zaparkowania jednego samochodu na odkrytej części działki, która należy do budynku. Mieszkanie jest pełne światła, a pozycja pozwala mu mieć otwarty, panoramiczny widok na miasto. Ogrzewanie: gaz dzielony Orientacja: North- East- South WE: "B" Obiekt posiada całą niezbędną i właściwą dokumentację. Cena: 375,000 EUR Opłata agencyjna dla nabywcy: 2% + VAT - powierzchnia apartamentu: 138.42 (NKP 116.07 m2), -miejsce przechowywania: 1.85 m2 - powierzchnia garażu: 21.49 m2 (NKP 15.04 m2)