Mieszkanie 3 pokoi 99 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$121,813
VAT
$1,230/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    1 vi maj

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,230/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

⛰️ Własny wejście do drzwi i górskiego powietrza: ogromny trzypokojowy apartament w Bay View VILLAS (Kosharica)