Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Tankovo, Bułgaria

Tankovo, Bułgaria
$66,342
$1,021/m²
;
In CRM: 33949304
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    9061

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,021/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 33949304
Na sprzedaż:
Apartament z trzema sypialniami w kompleksie Sani Day 5
Cena: 57,500 euro
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 65 m2
Drugie piętro.
Opłata za wsparcie: 580 euro
Faza budowy: zakończona
Płatność: 2000 euro depozyt,
100% przy podpisywaniu notariusza.
Ten trzypokojowy apartament w atrakcyjnym kompleksie na obrzeżach Sunny Beach jest idealnym miejscem na komfortowe i relaksujące wakacje. Apartament 65 m2 znajduje się na drugim piętrze. Apartament posiada korytarz, salon w połączeniu z kuchnią. Przestrzeń ta jest urządzona w nowoczesnym stylu, oferując komfort życia i funkcjonalność. Dwie oddzielne sypialnie zapewniają prywatność i spokój, a łazienka jest wyposażona we wszystko, czego potrzebujesz do przyjemnego pobytu. Balkon oferuje idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu, gdzie można podziwiać świeże powietrze i piękne widoki na podmiejskie środowisko.

Apartament, w którym znajduje się apartament również zasługuje na uwagę. Oferuje on swoim gościom szeroki wachlarz udogodnień, w tym sklep, w którym można kupić niezbędne towary, restauracja oferująca zróżnicowane menu i bar, w którym można cieszyć się drinkami w przytulnej atmosferze. Najbardziej imponująca jest obecność zielonych przestrzeni. Zamknięty obszar kompleksu oferuje gościom prywatność i spokój w otoczeniu przyrody. Tutaj można chodzić wzdłuż dobrze zadbane ulice, cieszyć się świeżym powietrzem i zanurzyć się w spokoju, z dala od zgiełku miasta. Dodatkowe plus- runda-zegar bezpieczeństwa, zapewniając bezpieczeństwo i spokój dla mieszkańców kompleksu.