Dom 43 m² Starobin, Białoruś

Starobin, Białoruś
$22,000
$517/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    vulica Sumara, 24

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1948
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 700 m²

Opis

Log house na działce 17 akrów w Starobin.

❤️ Jednopiętrowy dom logowania o powierzchni 42.55 m2, z trzema pokojami na dużej działce w rozwiniętej miejscowości z pełną infrastrukturą jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny szukającej spokoju w pobliżu miasta.

Adres: Starobin, Summar str.

- Jednopiętrowy dom logowania o łącznej powierzchni 42,55 m2, o powierzchni mieszkalnej 36,16 m2.

- Dom składa się z trzech pokoi: pierwszy pokój o powierzchni 14.27 m2, drugi - 12.0 m2, trzeci - 9.92 m2. Układ pozwala wygodnie pomieścić całą rodzinę, każdy dostanie przestrzeń osobistą.

- Kuchnia o powierzchni 6.36 m2

- Ogrzewanie jest piekarnik, który daje dom specjalny przytulność i autentyczność.

- Woda jest dostarczana ze studni.

- Można rekonstruować dom zgodnie z Państwa wolą, są zakupione materiały budowlane (bloki, cegły, łupek)

- Przestronny obszar 17 akrów to prawdziwa przestrzeń dla ucieleśnienia wszystkich twoich pomysłów. Tutaj można umieścić ogród, ogród, budynki lub po prostu cieszyć się przyrodą.

- Dom znajduje się w miejscowości z w pełni utworzoną infrastrukturą. W odległości spaceru, szkoły, przedszkola i udogodnienia handlowe są wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia bez stałej podróży. Soligorsk jest tylko około 11 km.

❤️ Ten dom jest idealny dla rodzin, które marzą o własnej fabuły i bliskości natury, ale nie chcą zrezygnować z wygody cywilizacji. Rozwinięta infrastruktura wsi zapewnia komfortowe życie bez konieczności ciągłego przemieszczania. Wybierz tę właściwość, jeśli chcesz równowagi między rustykalnym spokoju i miejskich udogodnień.

❤️ Szukasz dochodowej nieruchomości czy chcesz sprzedać swoją? Rozwiązamy to dla Ciebie z dbałością i profesjonalizmem: