Dom 86 m² Żyrowicze, Białoruś

Żyrowicze, Białoruś, Zyrovicki sielski Saviet
$25,000
$292/m²
;
Data aktualizacji: 18.05.2026

• Adres
    vulica Pahranicnikau, 39

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1924
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 500 m²

Opis

Na sprzeda? jednopi? trowy drewniany dom z blokowym rozszerzeniem w Ag. Zhirovichi. Z miasta Slonim 5 km. Powierzchnia domu wynosi 85,7 m2, mieszkanie - 85,7 m2, kuchnia - 10,8 m2. Dachówka. Wprowadzony do domu: gaz, woda, energia elektryczna (wszystkie centralne), kanalizacja (lokalne). Zainstalowano gazowy kocioł dwuobwodowy, dwa piece z kuchenką i dużą kanapą. Dom posiada cztery pokoje, przestronną kuchnię, łazienkę. Ściany wewnątrz domu są tynkowane i wklejane tapety, okna i drewniane drzwi. Podłoga w salach, w kuchni i łazience - płytki ceramiczne.

Plac jest 25 akrów, ogrodzony od drogi przez metalowy płot profilowy, jest brama z bramą, od sąsiadów net- rabitsa. Na miejscu, oddzielona szopa, altana z piecem, studnia, dekoracyjne i jagodowe krzewy, drzewa owocowe.

Atrakcja ag. Zhirovichi jest kompleksem budynków samiec Święty Dormition prawosławny klasztor i dwa święte źródła, z których jeden znajduje się obok domu. W agromiasto znajduję się: sklep, poczta, gałąź białoruski, szkoła, przedszkole, зиpoBичи techniczny szkoła.