Mieszkanie 2 pokoi 45 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$88,000
$1,956/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    prospekt Partyzancki, 38
  • Metro
    Partyzanskaja (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,956/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1962
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzeda? dwupokojowe mieszkanie w pobli? u metra Partizanskaya.

Dom po remontach, czyste wejście, zielony dziedziniec z dobrym parkingiem.
Fajne mieszkanie, podwójne szkło, loggia szkło. Szafa jest w sypialni.
Sprzedaż netto.
W pobli? u metro, sklepy, przedszkole, gimnazjum.

W odległości spaceru i 5- 10 minut na transport są duże uniwersytety (BSUKI, BSTU, BNTU, BSU).

Pomożemy ci sprzedać nieruchomość, by ją kupić.

Doradzamy za darmo, oferujemy profesjonalną pomoc w złożonych sprawach z nieruchomości, zapewniają wsparcie prawne dla transakcji i bezpieczeństwa wzajemnych rozliczeń.
Prywatne przedsiębiorstwo unitarne "Dianest", UNP 190124316, licencja nr 02240 / 54 z dnia 06.06.2005. Umowa nr 99 / 4 z 15.05.2026

Numer umowy z agencją 99 / 4 od 2026- 05- 15