Mieszkanie 1 pokój 44 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$88,000
$2,018/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $2,018/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    16

Opis

Wielofunkcyjne apartamenty biznesowe w kompleksie mieszkalnym "Zamek Nesvizh"

Apartamenty Free- plan w nowym domu znajduje się w popularnej dzielnicy Minsk- Mir - w dzielnicy Homeland.
Powierzchnia 43,6 m2, mieszkanie - 35,5 m2, jest loggia 3.9 m2, 7 piętro.

Cechy i zalety:
Elastyczne wykorzystanie: może być wykorzystywane jako przestrzeń mieszkalna - Eurodwa lub jako pomieszczenia handlowe. Rejestracja jest możliwa dla osób fizycznych i prawnych.
Nowoczesny format: nowe podejście do wolnego planowania dla komfortowego życia lub biznesu.

Lokalizacja:
W 10 minut spacerem - metro Aerodromnaya, w pobliżu przystanków transportu publicznego.
W podwórzu znajduje się szkoła z basenem, planuje się budowę przedszkola.
W następnym kwartale - kliniki operacyjne dla dorosłych i dzieci.
Widok okna na zielonym obszarze.

Infrastruktura kompleksu mieszkalnego:
Dwupoziomowy podziemny parking. Istnieje możliwość zakupu z samochodem na parkingu na 1 piętrze.
Basen i siłownia dla mieszkańców
Nowoczesny nadzór wideo
Windy pasażerskie i towarowe OTIS
Dom należy do "Stowarzyszenia Właścicieli"
Przytulne lobby z rekreacji i concierge

O mieszkaniu:
Prawidłowy kształt geometryczny, możliwość zmiany w studio z jadalnią i miejscem do spania.
Idealny do życia i inwestowania w biznesie.

LLC "MOLNAR" na podstawie: licencji Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Białoruś nr 02240 / 11 wydany 17.02.2005, UNP 101107535

Numer umowy z agencją 217 / 1 od 2026- 05- 11