Dom 40 m² Lubań, Białoruś

Lubań, Białoruś
$14,000
$350/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    vulica Lysceni, 19

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    40 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Dom w Luban z dogodną lokalizacją

❤️ Niezawodny dom z wysokim fundamentem w obszarze z rozwiniętą infrastrukturą!

Adres: Lyuban, Lyscheny St.

- Powierzchnia domu wynosi 40 m2, z czego 22,8 m2 zajmuje salon, a 17 m2 jest przeznaczony na przestronną kuchnię.
- Dom jest zbudowany z kłodów, z wysokim fundamentem, co gwarantuje jego trwałość i doskonałe właściwości izolacji cieplnej. Podłogi wykonane są z drewnianej deski, a ściany pokryte są tapetą.
- Dom posiada skuteczne ogrzewanie kuchenne, które pozwala znacząco zaoszczędzić na ogrzewaniu w sezonie zimnym. Zaopatrzenie w wodę zapewnia studnia, a gaz przechodzi przez ulicę.
- Dach domu wykonany jest z łupków, co zapewnia niezawodną ochronę przed opadami atmosferycznymi.
- Dzielnica 9 akrów nadaje się do organizacji ogrodu lub ogrodu. Na terenie obiektu znajduje się również garaż z cegły i wytrzymała drewniana szopa do przechowywania narzędzi.
- Dom znajduje się obok utwardzonej drogi, zapewniając łatwy dostęp o każdej porze roku. Przystanek transportu publicznego jest 4 minuty spacerem.
- Obszar z rozwiniętą infrastrukturą: sklepy, rynek, banki, szkoły, kawiarnie, poczta, muzeum i inne ważne obiekty w odległości spaceru.