Dom 81 m² Rudzienski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Rudzienski sielski Saviet
$14,650
$182/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

• Adres
    N9342

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1988
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    981 m²

Opis

3-poziomowy murowany dom, powierzchnia budynku 80,6 m2 Drzwi wejściowe i wewnętrzne są drewniane, drewniane okna, dobry piec z kominkiem.

Na miejscu znajduje się budynek domu, który można przekształcić w wannę. Zostawiamy wiele materiałów budowlanych.

Komunikacja: ogrzewanie - piekarnik, elektryczność - tam, dostawa wody - sezonowe na miejscu.

Płaska, ogrodzona dzia ³ ka o powierzchni 10 akrów.

Na miejscu partnerstwa ogrodowego znajduje się sklep spożywczy i sklep z materiałami budowlanymi. Niedaleko las grzybowy, 3,5 km Jezioro Uzlyany.

Dobre drogi dojazdowe do partnerstwa - asfalt. Najbliższa stacja kolejowa "Ravnopolye" - 1.5 km. Z przystanku autobusowego "ST Nadiezhda" co godzinę znajdują się taksówki i autobusy podmiejskie do Rudenska i Mińska. Przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu (200 metrów od obiektu).

Pomożemy ci sprzedać nieruchomość, by ją kupić.

OOO Agencja nieruchomości "CUB"