Magazyn 23 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$25,347
$1,102/m²
;
In CRM: 21656
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $1,102/m²
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    23 m²

Opis

Garaż znajduje się na 1 piętrze budynku w kompleksie Eka, na plaży Durres. Nieruchomość ma powierzchnię 22.8 m2 zgodnie z certyfikatem i odpowiednią dokumentacją hipoteczną. Jest gotowy do sprzedaży w cenie 22,000 euro.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, prosimy o kontakt!

Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty