Penthouse 2 pokoi 104 m² Agios Amvrosios, Cypr Północny

Agios Amvrosios, Cypr Północny, Catalkoy Esentepe Belediyesi
$141,624
$1,362/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

• Adres
    D10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,362/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Apartament Typu Loft z Widokiem na Morze w Kompleksie Blueberry, Girne, Cypr Północny

Elegancki apartament typu loft znajduje się w dzielnicy Esentepe w Girne na Cyprze Północnym. Cypr jest jedną z najbardziej ekskluzywnych wysp Morza Śródziemnego, znaną ze słonecznego klimatu i nadmorskiego uroku. Girne to piękne miasto w północnej części wyspy, wyróżniające się ofertą edukacyjną, turystyczną i rozrywkową. Z kolei Esentepe charakteryzuje się naturalnym otoczeniem i niską gęstością zabudowy, dzięki czemu stało się jedną z najbardziej popularnych lokalizacji wśród zagranicznych inwestorów.

Apartament na sprzedaż w Girne na Cyprze Północnym położony jest bezpośrednio przy głównej drodze i zaledwie 250 m od morza. Znajduje się również 2,5 km od pól golfowych, 4,5 km od plaży żółwi Alagadi, 13 km od Girne, 20 km od portu w Girne, 23 km od zamku w Girne, 50 km od lotniska Ercan oraz 86 km od międzynarodowego lotniska w Larnace.