Mieszkanie 132 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$232,032
$1,758/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,758/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 + 1 położone na 8. piętrze ze wspaniałym widokiem na morze. Mieszkanie jest jasne, przestronne i zaprojektowane z naciskiem na komfort i jakość wykonania. Kuchnia wyposażona jest w urządzenia Bosch, które gwarantują niezawodność i wysokie standardy. Wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i zostały starannie dobrane, aby zapewnić maksymalny komfort i estetyczne wrażenie. Podłogi posiadają nowoczesny laminat, który daje wnętrza elegancki wygląd i jest również praktyczny do konserwacji. Kompleks mieszkalny oferuje szeroką gamę najwyższej jakości usług i udogodnień: kryty i odkryty basen Centrum SPA sauna i hammam pokój masażu nowoczesne centrum fitness Plac zabaw dla dzieci handel kawiarnia Ten apartament jest idealny do prywatnego życia, jak również możliwość inwestycji. Ciesz się komfortowe życie nad morzem ze wszystkimi usługami na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja na mapie

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi