Mieszkanie 3 pokoi 78 m² Gazimagusa Belediyesi, Cypr Północny

Cypr Północny, Gazimagusa Belediyesi, Famagusta
$151,203
VAT
$1,938/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,938/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    78 m²

Opis

2- Sypialnia Apartament w Sky Sakarya, Famagusta 🌆

Nowoczesny apartament dwupokojowy (2 + 1) jest dostępny w kompleksie mieszkalnym Sky Sakarya, położony w samym sercu Famagusta, w pobliżu uniwersytetów, sklepów, obiektów sportowych i infrastruktury miejskiej.