Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Vitsada, Cypr Północny

Vitsada, Vitsada, Cypr Północny, Gecitkale Serdarli Belediyesi
$239,434
$2,993/m²
;
In CRM: 2314582
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.12.2024

Cena za m²
    $2,993/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Nowa rezydencja z basenami i strefami wypoczynkowymi, Alsancak, Cypr Północny

Oferujemy apartamenty z malowniczym widokiem na morze i góry.

Rezydencja oferuje baseny dla dzieci i dorosłych, bieżnię, siłownię, plac zabaw dla dzieci, strefy wypoczynkowe.

Zakończenie — styczeń 2026.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Nieruchomość znajduje się w odległości spaceru od plaż, restauracji, supermarketów i wszelkiej niezbędnej infrastruktury.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte