Dom 34 m² Wilno, Litwa

Litwa, Wilno
$26,330
$774/m²
;
In CRM: 1300972354011
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.04.2026

• Adres
    Ukmerges g, 315 c

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1994
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Szczegóły zewnętrzne

Nawierzchnia drogi:

  • Droga asfaltowa

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

LOKACJA: * doskonała lokalizacja dla działalności handlowej - wiele usług i sklepów wokół, * dobre rozwiązanie dla mieszkańców otaczającego domu - nie będzie mnóstwo swoich przedmiotów, zawsze będziesz miał gdzie budować samochód i nie będziesz już musiał drapać lodu * garaż jest wygodny do wejścia zarówno z ulicy Vartrungu i Ukmergė GWARANCJA: * garaż suchy i ciepły, garaż -1 piętro, i wszystkie ściany - wewnętrzne * bramy garaż - dobry metal, można uzyskać przez minibus * szerokość między ścianami garażu 288 cm, długość garażu 590 cm * Wysokość w garażu 259 cm, wysokość w pit 174 cm * dół pod wszystkimi garażami * Oświetlenie LED i rosette w garażu i pit Chcesz sprzedać, wynająć garaż, czy coś prawdziwego? Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!

Lokalizacja na mapie

Litwa, Wilno
Edukacja
Opieka zdrowotna